Gdzie dobrze zjeść w LEgionowie?

Tylko w Beef Burger Grillbar

Szukasz w Legionowie miejsca, w którym mógłbyś coś szybko i tanio zjeść? Nie masz czasu na przygotowywanie posiłków na obiad lub do pracy? Wydaje nam się, że oferta Beef Burger jest stworzona idealnie dla Ciebie.  Nasze dania możesz zjeść w lokalu przy ulicy Jagiellońskiej, lub możesz skorzystać z opcji jedzenia na telefon. Szacunkowy czas dostawy to 40 minut. 

Jakie jedzenie możemy Ci zaproponować?

Burgery to jedzonko, które jest naszym znakiem rozpoznawczym. Każdy burger składa się ze 100% naturalnych składników. Najwyższej jakości wołowina, świeże warzywa, chrupiące bułki i domowej receptury sosy. To wszystko składa się na burgera idealnego. Na serwowane przez nas dania nie składają się tylko burgery. W naszym menu znajdziesz takie zestawy obiadowe jak:
  • Grillowana wołowina z mixem sałat lub colesław, frytki, wybrany sos, napój.
  • Grillowana pierś kurczaka z mixem sałat lub colesław, frytki, wybrany sos, napój
Nie zapominamy także o naszych najmłodszych klientach. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy jedzenie, które będzie zarówno smaczne jak i zdrowe. Zestaw dziecięcy cieszy się u nas ogromną popularnością. Dzieci same proszą o dokładkę. To tylko niektóre z propozycji naszych posiłków. Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij poniższy obrazek i przejdź do naszego menu. Zapraszamy. Nasz lokal jest czynny do 22:00, a w piątki i soboty do 23:00. Zgłodniałeś w nocy i szukasz dobrego jedzenia? Śmiało skorzystaj z naszej oferty. 
jedzenie legionowo